Ücretsiz Kayıt Giriş yapın
kedi-ozledi-izle

Ruhlar Bölgesi 2 Full izle

LoadingAdd to favorites

97
ruhlarbolgesi2

ruhlarbolgesi2izle

Lambert ailesi, çocuklarını esir alan şeytan ve ruhlardan kurtulmayı başardıktan sonra çareyi bulundukları yeri terk edip, oğulları Dalton’ı büyükannesi Lorraine’in yanına götürmekte bulurlar. Böylece hepsi güvende olacak ve yeni bir sayfa açacaklardır. Ancak yakalarına yapışan lanet burada da peşlerini bırakmaya niyetli değildir. Bu kez baba Josh’a musallat olan kötü ruhları yetenekleri sayesinde önceden hisseden küçük Dalton, elinden geleni yapar; ancak Josh günbegün bu belaya karşı daha savunmasız hale gelmektedir. Diğer aile üyeleri de Josh’a yardım etmeye çalıştıkça işler daha da karışık bir hal almaya başlar. Bir süre sonraysa ruhlar ve kendi dünyaları arasındaki bağlantının sırları yavaş yavaş açığa çıkar…
2004 yapımı Saw/Testere filmiyle sinemaya esaslı bir giriş yapan James Wan, büyük ilgiyle karşılanan Insidious filminin devamı niteliğindeki bu filmin de yönetmenliğini yürütüyor. Başrollerde ise bir kez daha Patrick Wilson, Rose Byrne ve Ty Simpkins’i izliyoruz.

Filmin hikayesinde James Wan’ın da katkısı bulunurken senaryodaki büyük pay ilk filmde de olduğu gibi Leigh Whannell’e ait. Whannell, Wan’ın daha önceki Dead Silence ve Saw filmlerinde de yönetmenle birlikte çalışmıştı.

Malezya kökenli genç yönetmen James Wan, ilk yönetmenlik deneyimini Stygian filmiyle gerçekleştirmiş ve ardından Saw filmiyle korku-gerilim türüne yeni bir bakış getirmişti. Saw dünya çapındaki başarısının ardından uzun soluklu bir seriye dönüştürülmüş olsa da Wan sadece ilk filmin yönetmenliğini yapmıştı.

Film Amerika’da vizyona girdikten sonra seriye üçüncü bir filmle devam edilme kararı alındı. Henüz yönetmeni ya da oyuncu kadrosu belli olmayan filmden açıklanan tek ayrıntı senaryo kısmı. Senaryo, serinin diğer iki filminde de imzası bulunan Leigh Whannell’a emanet.

Ruhlar Bölgesi 2 Filmi izle
Ruhlar Bölgesi 2 izle
Ruhlar Bölgesi 2

Film Hakkındaki Yorumlar

Yorum Yazın

porno izle sex izle seks izle